Інформація

Для захисту криворіжців: депутати підтримали мера Юрія Вілкула – на боротьбу з коронавірусом додатково спрямовано понад 42 млн грн на медобладнання, ліки, засобі індивідуального захисту
Депутати підтримали пропозицію міського голови Юрія Вілкула та виділили на квітневій сесії додатково 42 379, 9 тис грн на боротьбу з COVID-19.


Мер Юрій Вілкул сказав: «Ми мобілізуємо всі сили, в тому числі, фінансовий ресурс на подолання та недопущення розповсюдження вірусу у нашому місті. Передусім – безпека та здоров’я жителів!
Ми поповнюємо резервний фонд міського бюджету ще на 30 млн 180 тис грн Кошти будуть направлені на придбання апаратів штучної вентиляції легень, придбання стаціонарної ПЛР-лабораторії, систем моніторингу фізіологічних показників, засобів індивідуального захисту, лікарських засобів та розхідних матеріалів.
Це – додатково до 54 млн грн, що ми виділили у березні. За них вже ми закупили:
Придбання апаратів ШВЛ – 24 штуки експертного класу, 17 млн 24 тис грн. Договори укладені, гроші оплачені, очікуємо поставку в кінці квітня – початку травня.
Системи моніторингу фізіологічних показників 10 шт. 3 млн. 271 тис грн. Договори укладені, гроші сплачені, очікуємо поставку на початку травня.
Швидкі тести-закуплено 6500 штук, на 1 млн 336 тис грн. Вони вже отримані і знаходяться в роботі.
Засоби індивідуального захисту – профінансовано 5 млн (договір укладено, поставка-до 30 квітня)
484 тис грн-профінансована 2-а міська лікарня на закупівлю ЗІЗ і медикаментів.
792 тис-ліки та витратні матеріали для інфекційної лікарні.
7 млн 22 тис грн-лікарські засоби для лікування пневмонії та грипу в терапевтичних відділеннях 15-ти лікарень міста, також в них – і засоби індивідуального захисту. Це кошти з резервного фонду та міського бюджету.
5,4 млн – додатково на засоби індивідуального захисту, лікарські засоби та медичні вироби.
7 млн – 35 кисневих концентраторів. Ведеться велика робота, але на жаль, хочу повідомити-що реальних постачальників цього обладнання немає.
1,6 млн – на придбання ще 7728 швидких тестів».
Крім того, підтримано рішення про поповнення на 10 млн грн міського матеріального резерву на придбання масок, рукавичок і захисних костюмів.
На сесії депутати також підтримали пропозицію мера Юрія Вілкула про виділення 2 млн грн на придбання продуктових наборів для малозабезпечених та літніх мешканців Кривого Рогу.