Інформація про ситуацію в місті

Головний лікар 14-ї лікарні Володимир Онищук: У нас на обсервації знаходиться 31 людина. Лікарня повністю забезпечена сертифікованими засобами індивідуального захисту і медикаментами.
Як відомо, в 14 міську лікарню на обсервацію були направлені 39 людей складної соціальної групи (особи без певного місця проживання, колишні нарко- та алкозалежні). 8 з них після підтвердження тесту на COVID-19 вже переведені в інфекційну лікарню, в обсервації залишився 31 пацієнт. Кожному з них відкрита історія хвороби та проводяться обстеження і лікування їх хронічних захворювань, не пов’язаних з коронавірусом. Поведінка пацієнтів задовільна.
Проведено освітлення периметра лікарні, зміцнення дверей і вікон, постійно чергує Нацгвардія. Всім медикам, після направлення хворих, були проведені швидкі тести на коронавірус. Всі тести негативні.
Згідно з протоколом, сьогодні, на четвертий день проводиться повторне тестування.
Головлікар 14 лікарні Володимир Онищук просить «активістів» не поширювати фейкової інформації про брак та погану якість засобів індивідуального захисту.
В соціальних мережах з’явилося фото нібито неякісної маски, зроблене нібито невідомим співробітником лікарні. Це не правда.
«У нас на обсервації знаходиться 31 людина. Лікарня повністю забезпечена сертифікованими засобами індивідуального захисту і медикаментами. Співробітники працюють і забезпечені повним комплектом засобів захисту, враховуючи комбінезони та захисні окуляри»,- зазначив головний лікар В.Онищук.