Ситуація із COVID-19 в місті

За інформацією управління охорони здоров’я: з підозрою на COVID-19 в Кривому Розі – 69 осіб. На лікуванні в інфекційній лікарні 18 пацієнтів з коронавірусною інфекцією

За повідомленням начальника управління охорони здоров’я Костянтина Мурашка, за 22 квітня, швидка виїжджала на виклики 392 рази (у розрізі загальної кількості виїздів цей показник не є високим), 18 разів – до хворих на ГРВІ. Всім зроблено швидкі тести. Бригади швидкої допомоги із підозрою на коронавірусну інфекцію до інфекційної лікарні транспортували 10 осіб.
За добу із пневмонією госпіталізовано 15 чоловік. Всі протестовані.

Підтверджених ПЛР випадків коронавірусу по місту – 26. Маємо 8 нових хворих за добу.

Четверо з них зараз знаходяться в інфекційній лікарні з пневмонією, швидкі тести були негативні, однак ПЛР показав позитивний результат. Пацієнти отримують необхідне лікування.

Одна людина (співробітниця Діагностичного центру, не медик) – швидкий тест був сумнівним, ПЛР – позитивний.
6-ий випадок – жінка 55 років, приватний стоматолог, із 24 березня у відпустці, на самоізоляції з 9 квітня. Була обстежена, швидкий тест був негативний.

Також ввечері 22 квітня отримали підтвердження діагнозу Ковід у мешканки Покровського району. Швидкий тест був негативний, однак ПЛР дав позитивний результат.
Й, вночі до міста на госпіталізацію до інфекційної лікарні привезли дитину 3-х років з Апостолова.

Крім того, п’ятеро людей із позитивними швидкими тестами доставлені в інфекційну лікарню із реабілітаційного центру однієї із євангелістських церков на 173 кварталі.

За місцем проживання всіх, хто захворів, проводяться дезінфекційні роботи та епідрозслідування.

В інфекційній лікарні пацієнтів на штучній вентиляції легень немає, всі хворі отримують лікування.

В цілому, у Кривому Розі від коронавірусу одужало чотири людини.

На самоізоляції знаходиться 931 людина, 55 осіб, після контрольного обстеження та взяття аналізів методом ПЛР – зняті з самоізоляції.

За минулу добу на самоізоляцію взято 43 чоловіка.
Амбулаторно коронавірусну інфекцію лікують 8 пацієнтів. Всі вони категорично відмовилися від госпіталізації, написали розписки. Люди перебувають під наглядом лікарів, епідеміологів та поліції. Стан хворих не важкий.

За минулу добу проведено 2374 експрес-тестів, 11 результатів показали позитивний результат, 3- сумнівний.

З 15 березня всього по місту швидкими тестами обстежено 7665 чоловік.