Ситуація в місті на 06.04.2020

За минулу добу у Кривому Розі бригади швидкої медичної допомоги виїжджали на виклики 309 разів, з них пацієнтів з симптомами ГРВИ – 20. Медики відзначають, у розрізі тижня кількість викликів швидкої допомого не висока. За аналогічний період минулих років викликів було більше. За добу госпіталізованих з діагнозом пневмонія – 3.

У місті зафіксовано 5 підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Четверо з одного джерела інфікування та мешканець Нікополя. Стан пацієнтів задовільний. У чотирьох з них зібрано контрольні аналізи, якщо вони будуть негативні, завтра-післязавтра аналізи будуть зроблені повторно, якщо й вони покажуть, що вірусу в організмі немає, пацієнтів випишуть з лікарні. Перша пацієнтка, в якої діагностували коронавірус 25 березня подолала хворобу й вже виписана додому.

З підозрою на коронавірус в лікарні за минулу добу було госпіталізовано 2 людини. Це 6-місячна дитина з Апостоловського району, але діагноз виключено, малюка переведено на лікування в педіатричне відділення. Ще один пацієнт, який мав контакт з людиною, що прибула з Польщі. Швидкий тест показав негативний результат, сьогодні направлено матеріал в Дніпро для виключення, або підтвердження діагнозу.

За увесь час карантинних заходів швидкими тестами на COVID-19 обстежено 204 людини та тестами ПРЛ – 73. На самоізоляції під наглядом сімейних лікарів в нашому місті зараз знаходиться 436 чоловік. 53 криворіжця вже відбули термін самоізоляції.

Госпітальна база інфекційної лікарні повністю підготовлена для прийняття пацієнтів з коронавірусом.

Джерело: Управління преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради