Оперативна ситуація щодо ГРВІ та грипу в Кривому Розі

13 лютого начальник управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко проінформував місцеві ЗМІ про епідситуацію в місті.

“За наявними статистичними даними кількість звернень, виїздів на виклилки швидкої допомоги до дітей та дорослих знизилися. Оперативні данні свідчать, що епідемічний ланцюг, який існує під час епідемій, було розірвано. Це означає, що рішення прийняте міською комісією було своєчасним і правильним.

Ми здійснюємо моніторинг ситуації. За сьомий тиждень захворіло 4116 осіб, інтенсивний показник 842 на 100 тис. населення. Епідпоріг для цього тижня року перевищено на 52%. Тому всі заплановані противоепідемічні заходи продовжуємо виконувати. За аналізом обїективних даних карантин у школах подовжено по 19 лютого включно. Це буде об’єктивно та доказово.

В лікувальних закладах виконуються усі протиепідемічні заходи. Лікувальний процес триває, планові операції проводяться. Первинна ланка свій обсяг роботи виконує. Тому, з урахуванням наукових прогнозів, ми повинні впоратися з цим підйомом захворюваності”.

 

Начальник департаменту освіти Тетяна Кріпак  підтвердила зменшення рівня захворюваності учнів шкіл порівняно з періодом, коли школи закривали на карантин. Оскільки хворих дітей ще багато, вона запропонувала підтримати ініціативу управління охорони здоров’я щодо продовження карантину по 19 лютого включно.