День матері

12 травня в Україні святкують День матері. Мама – найближча та найдорожча людина в нашому житті. Це свято – ще один привід сказати своїй мамі як сильно Ви її любите!

 

11 травня в усіх пологових будинках Кривого Рогу породіль вітали головний спеціаліст управління охорони здоров’я Тетяна Желязкова начальник департаменту соціального захисту виконкому Криворізької міської ради Іннеса Благун  та фахівці центру “Віза”.

Однією з популярних послуг є видача свідоцтва про народження дитини та реєстрація місця його проживання безпосередньо в пологовому будинку. З 2016 року отримати свідоцтво про народження відразу в пологовому будинку не складе труднощів. При цьому, компетенція пологових будинків не розширилася,  відтепер  в їх приміщенні розташовується кабінет працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану в режимі фронт-офісу, який здійснює прийом документів та видає свідоцтва про народження.

 

Далі є можливість за державною програмою отримати в пологовому будинку «Пакунок на дитину», зареєструвати новонародженого та отримати відповідну довідку у відділі реєстрації місця проживання громадян, що знаходиться в районній держадміністрації. Державна реєстрація народження дитини є обов’язковою. Заява про державну реєстрацію народження має бути подана до органу який здійснює державну реєстрацію не пізніше місячного терміну з дня народження. І найголовніше: можна ще подати заявку на отримання перших грошей на дитину. Для цього потрібно потурбуватися про наявність відкритої банківської карти, а також електронного цифрового підпису. Отримати останню можна безкоштовно в районних податкових адміністраціях або в акредитованих центрах Міністерства юстиції України – ДП «Національні інформаційні системи».

Криворізькі пологові будинки, в яких можна отримати                                                                                        свідоцтво про народження дитини

 

Комунальний заклад «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради

м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, 1-Д (056-4) 53-11-23 Вівторок – субота

з 9.00 до 11.00

Комунальний заклад «Криворізька міська лікарня № 7» Дніпропетровської обласної ради м. Кривий Ріг, вул. Маршака, 1-а (056-42) 38-45-49 Вівторок – субота:

з 12.00 до 13.00

Комунальний заклад «Криворізький міський клінічний пологовий будинок № 1» Дніпропетровської обласної ради м. Кривий Ріг, пл. Визволення, 11 (056-42) 92-40-80 Вівторок – п’ятниця:

з  9.00  до 14.00

 

 

Нагадуємо, про необхідність обрати сімейного лікаря або педіатра для дитини.

Детальну оперативну інформацію про найближчий до вас заклад первинної медичної допомоги, кількість лікарів та кількість декларацій дивіться на сайті Національної служби здоров’я за посиланням https://nszu.gov.ua/gromadyanam/elektronna-karta-misc-nadannya-pmd