Стан підключення до ЕСОЗ

На 5 листопада більше 100 закладів спеціалізованої та високоспеціалізованої медицини вже зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я. Дніпропетровська область – в трійці лідерів.

Олег Петренко, голова Національної служби здоров’я України: “У 2020 році ми повністю відійдемо від утримання закладів охорони здоров’я та перейдемо до нової моделі фінансування. Гроші підуть за пацієнтом і до спеціалізованих та високоспеціалізованих медичних закладів. Одна з умов укладання договору з НСЗУ – реєстрація закладу в електронній системі охорони здоров’я. І те, з якою швидкістю заклади з’являються на електронній карті (а за останню добу в ЕСОЗ зареєстровано 55 закладів), свідчить про те, що вони чекають змін і готові до них”.

Серед областей лідери за кількістю підключених спеціалізованих медичних закладів:

– Львівська область – 17 закладів підключено у містах Львів, Золочів, Перемишляни;
– Запорізька область – 11 закладів підключено у місті Запоріжжя;
– Дніпропетровська область – 8 закладів підключено у містах Дніпро, Кам’янське, Нікополь.

Більше деталей за посиланням: https://nszu.gov.ua/novini/100-specializovanih-medichnih-zakladiv-zareyestrovani-v-esoz-122?fbclid=IwAR2wiPewP7RH5Zp3BnJWfQlz-SaX5zvjw3xZO2ghx5a1B0-63fG14MGJ7xQ

Кількість закладів спеціалізованої медичної допомоги підключених до електронної системи охорони здоров’я зростає щоденно. Трансформація системи охорони здоров’я триває.