Медична революція. Частина 2: Реформування “тисячки” триває

Про зміни, яких зазнала останнім часом Криворізька міська клінічна лікарня №2, відома як “тисячка”, розповів заступник головного лікаря з хірургічної частини Сергій Аксентьєв: “Наша лікарня – головна госпітальна база Криворізького госпітального округу, стала комунальним підприємством. Маємо виконати серйозні умови, які поставлені перед лікарнями друго рівня. Більша їх частина вже виконана.

Ми розробили нові протоколи, які відповідають нашим можливостям, затвердили їх в управлінні охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради, вже отримали всі необхідні ліцензії на здійснення медичної практики та інших видів нашої діяльності.


Зараз проводиться тендерна процедура для поновлення роботи магнітно-резонансного томографа. Хочу одразу зауважити, – він у робочому стані. Просто необхідно заправити станцію гелем та поновити його роботу.

Найголовніше – проводиться інвентарізація всього обладнання з метою подати до бюджету заявку на його ремонт або придбання нового обладнання.

Триває реконструкція частини хірургічного блоку для установки другого рентгено-васкулярного апарату нового покоління за програмою “Стоп інфаркт”.

Наближаємося до підписання угоди з НСЗУ. Після комп’ютерізації лікарні та встановлення необхідного програмного забезпечення, – місто вже виділило на це кошти, – ми реально зможемо підписати цю угоду.

Це має значно збільшити фінансування лікування наших пацієнтів і підвищити рівень якості медичної допомоги.

Кінцеву ціну медичної послуги визначить НСЗУ. Про ціни ми довідаємся після заключення угод.