Медреформа триває

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька вважає, що управлінська реформа державної служби в міністерстві зупинилась на півдорозі та потребує перезапуску. При цьому вона не планує згортати інноваційні перетворення, а має на меті приділити увагу ефективному використанню ресурсів.

На facebook-сторінці Міністерства охорони здоров’я України всі охочі можуть поставити запитання пані міністру Зоряні Скалецькій та новій політичній команді міністерства. Наприкінці тижня, 11 жовтня 2019 року, пані Скалецька відповість на запитання та коментарі в форматі відеоблогу.

Зоряна Скалецька розповіла про шляхи продовження перетворень в медицині, ключові аспекти роботи міністерства тощо.

Розповідаючи про перший місяць роботи нової команди, Скалецька чітко заявила – медреформа не згортається, а інформація, яку розповсюджують в медіа та соціальних мережах, не відповідає дійсності. “Реформа охорони здоров’я продовжується, проте є велика кількість недопрацювань та помилок, які необхідно виправити”, – підкреслила міністр.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: https://www.focus.ua/politics/441540-zoriana_nad_minzdravom

Нагадаємо, 29 серпня 2019 року Верховна Рада України призначила міністром охорони здоров’я України 39-річну Зоряну Скалецьку. До призначення вона працювала доцентом Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та експертом з питань медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

Джерело: МОЗ України