Доступні ліки для лікування діабету

11 лікарських засобів для безперервного лікування діабету ІІ типу можна отримати абсолютно безоплатно за програмою реімбурсації “Доступні ліки”. Ще 34 – з невеликою доплатою. 

Отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” можна у свого лікаря. Для продовження курсу лікування рецепт можна отримати й дистанційно, не відвідуючи свого лікаря.

Якщо пацієнт регулярно проходить безоплатні дослідження на глюкозу крові, загальний холестерин, ЕКГ, то лікар знає актуальний стан його здоров’я та без проблем випише необхідні ліки без присутності пацієнта.

Потрібно просто повідомити лікаря, що пацієнт потребує продовження лікування. І на номер мобільного телефону надійде номер рецепту та код підтвердження.

 

 

Отримати “Доступні ліки” можна у будь-якій аптеці, що є партнером НСЗУ. Знайти потрібну аптеку навіть у незнайомому місті можна на дешборді НСЗУ – https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/apteki-uchasniki-uryadovoyi-programi-reimbursaciyi-dostupni?fbclid=IwAR0pQa_lrdgWYiPG1dyq7UsMeHBuNrwLEPpJrwMkZikqOXIbH09nnyfuqLM

Джерело: НСЗУ