Додайте до пріоритетів здоров’я

Ви теж будуєте великі плани з початку нового року? Не забудьте додати до пріоритетів ваше здоров’я!

Дуже рекомендуємо, вже зараз, включити у список справ проходження профілактичних оглядів у сімейного лікаря. І потім жодних відмовок, що не вистачає часу.
Світлина від Уляна Супрун.

У пакет безоплатних медичних послуг у вашого лікаря входить низка профілактичних обстежень. Їх оплачує НСЗУ Національна служба здоров’я України. Огляди не будуть вам вартувати грошей і не заберуть багато часу. Але допоможуть бути впевненими у власному здоров’ї або, за потреби, розпочати вчасно лікування. Якщо ви ще не підписали декларацію зі своїм лікарем, зробіть це обов’язково! Тут можна дізнатися про це більше: https://goo.gl/LSpDG9

80% смертей в Україні спричиняють захворювання, які викликає спосіб життя людини та пізній початок лікування. Це рак, діабет та серцево-судинні хвороби. Регулярні огляди у вашого лікаря — один зі способів захистити себе та свою сім’ю.

Тут перелік профілактичних обстежень, які можна пройти безоплатно у вашого лікаря. Деякі з них необхідні всім, деякі лише за факторами ризику. Запитайте у лікаря, які з обстежень варто пройти вам:https://goo.gl/cXywuA. За цим посиланням також перелік безоплатних аналізів та досліджень: https://goo.gl/9Lje4t.

Ці переліки будуть розширюватися. З 1 липня 2019 року працюватиме програма “Безкоштовна діагностика”. Вона гарантуватиме безоплатне проходження ще понад 50 обстежень та лікувальних процедур на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок. Більше про програму читайте тут: https://goo.gl/fC5KM5

А за цими посиланнями ви знайдете рекомендації, як вберегтися від найбільш розповсюджених в Україні захворювань:

Також дізнайтеся більше про програму “Доступні ліки”, за якою можна отримати безоплатно або доплативши невелику різницю препарати від найбільш розповсюджених хронічних хвороб —http://moz.gov.ua/dostupni-liki!