Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Прес-релізи


Прес-релізи
Курси з надання першої допомоги Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
П'ятниця, 11 вересня 2015, 14:19

     З 2000р. в усьому світі в другу суботу вересня відзначається Всесвітній день надання першої медичної допомоги.

    Основне завдання при наданні першої медичної допомоги полягає в тому, щоб шляхом проведення необхідних найпростіших медичних заходів врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.

Детальніше...
 
Бренд Кривий Ріг Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Четвер, 05 грудня 2013, 11:25

З метою формування позитивного інвестиційного іміджу міста, забезпечення постійної присутності актуальної позитивної інформації про місто Кривий Ріг в інформаційному просторі у вересні 2013 року відбулась презентація бренду міста. Це один із способів підвищення інвестиційної привабливості міста, інструмент формування позитивного ставлення громади до власного міста та ключового елементу стратегії розвитку території.

Детальніше...
 
ВІЛ/СНІД: боротьба з поширенням епідемії триває Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Четвер, 22 листопада 2012, 14:42
 

 

1       грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІД

Кілька десятків років тому світ дізнався про існування нової - поки що невиліковної - хвороби – синдрому набутого імунодефіциту - СНІД.

Епідемію ВІЛ-інфекції та СНІД можна поставити поряд з двома світовими війнами за кількістю жертв і за збитками, які вона завдає суспільству.

Детальніше...
 
до 1 грудня Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Четвер, 22 листопада 2012, 12:45

до  Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

Епідемія ВІЛ-інфекції і СНІДу є негативною подією сьогодення,  яку можна поставити в один ряд з двома світовими війнами, як за кількістю жертв, так і по збитку, який вона завдає суспільству.

Кілька десятків років тому світ дізнався про існування нової - поки що невиліковної - хвороби – синдрому набутого імунодефіциту. За ці роки на боротьбу з цією недугою були витрачені великі фінансові та інтелектуальні зусилля, проте світова спільнота поки терпить нищівну поразку в цій війні: кожні 10 секунд у світі реєструється 1 випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини. Щодня СНІД забирає життя у 8 тисяч чоловік.

Згідно даних Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, протягом 10 місяців 2012 року в Україні:

  • щодня 63 українця отримують позитивний результат обстеження               на ВІЛ;
  • щодня 31 українцю діагностують СНІД, від якого щодня помирає                 12 осіб;
  • з часу реєстрації (1987 рік) по 01 листопада 2012 року в Україні офіційно зареєстровано 219 919 випадків інфікування ВІЛ.                                           СНІД забрав 27 830 життів (з яких 321 – діти);
  • Дніпропетровська область випередила інші області України                                за кількістю померлих від СНІДу (за 10 міс. 2012 р. від СНІДу померло                       770 мешканців Катеринославщини). Протягом вересня-жовтня 2012 року наш регіон очолив рейтинг областей за кількістю осіб з уперше встановленим діагнозом                       ВІЛ-інфекція (10 міс. 2012 р. - 2 817 осіб).

На 01.10.2012 року в Дніпропетровській області з початку реєстрації виявлено понад 36,5 тис. випадків ВІЛ-інфекції, з яких 9,3 тис. – хворі на СНІД.

 

Детальніше...
 
Від ставлення хворого до власного здоров’я залежить успіх у лікуванні гіпертонічної хвороби Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Вівторок, 21 серпня 2012, 20:49

«Пацієнт повинен разом з лікарем боротися з хворобою» 

Гіппократ  

    Підвищення артеріального тиску - артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба) належить до захворювань, які скорочують тривалість життя та призводять до інвалідності.

Детальніше...
 
Донорство крові Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Вівторок, 05 червня 2012, 08:34

14 червня 2012  - Всесвітній день донора крові

 

      Переливання крові - це переливання власне крові або її компонентів від однієї людини (донора) іншій (реципієнту). Завдяки переливання крові можна рятувати життя людей, тому перед службами охорони здоров'я стоїть завдання забезпечення достатнього резервного запасу безпечної крові та його належного використання.

     14 червня  - це день вираження вдячності мільйонам людей, які рятують життя та поліпшують здоров'я інших людей, здаючи свою кров. В цей день увага залучається до необхідності регулярної здачі крові для запобігання її нестачі в лікарнях та клініках.

      Мета цієї щорічної події заклик якомога більшого числа людей до донорства крові. В цей день демонструють , як система охорони здоров'я працює над тим, щоб зробити переливання крові більш безпечним і доступним для людей.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня захисту дітей Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Понеділок, 28 травня 2012, 12:50

Новонароджені: зниження смертності

 

Основні факти

  • ·         Майже 40% всіх випадків смерті дітей у віці до п'яти років припадає на новонароджених, грудних дітей в перші 28 днів життя або на неонатальний період.
  • ·         Три чверті всіх випадків смерті новонароджених відбуваються протягом першого тижня життя.
  • ·         До двох третин випадків смерті новонароджених можна запобігти шляхом використання відомих ефективних заходів охорони здоров'я під час пологів і протягом першого тижня життя.

 Основні причини смерті новонароджених - передчасні пологи та низька маса тіла при народженні, інфекції, асфіксія (нестача кисню при народженні) та пологові травми. На ці причини припадає майже 80% випадків смерті в цій віковій групі.

 

Детальніше...
 
7 квітня - Всесвітній день здоров'я Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Четвер, 05 квітня 2012, 17:05

 Добре здоров'я додає життя до років

     Всесвітній день здоров'я відзначається 7 квітня в ознаменування створення ВООЗ у 1948 році. Щорічно в цей день Організація вибирає важливу тему глобальної охорони здоров'я і організовує міжнародні, регіональні та місцеві заходи для залучення уваги до цієї галузі охорони здоров'я.

     Тема Всесвітнього дня здоров’я 2012 року: Старіння та здоров’я.

 ·           За минуле сторіччя людство додало роки до життя. У цьому столітті літніх людей у світі скоро буде більше, ніж дітей.

·         За даними Інституту демографії та соціальних відносин Національної академії наук України, сьогодні в Україні працює кожен п'ятий пенсіонер.

Детальніше...
 
Всесвітній день боротьби з туберкульозом Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
П'ятниця, 23 березня 2012, 13:42

24 березня 2012 року – Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Зупиніть туберкульоз, поки я живий

    У всьому світі туберкульоз залишається однією з серйозних медико-соціальних проблем. На початку ХХI століття експерти ВООЗ змушені визнати, що це захворювання несе загрозу для всього людства.

·           Незважаючи на те, що туберкульоз виліковний, він щорічно забирає життя 2 мільйонів осіб у світі та продовжує залишатися «вбивцею № 1» серед усіх інфекційних захворювань;  близько 2 млрд. людей інфіковані мікобактерією туберкульозу; д о 2015 року близько 40 млн. людей можуть захворіти на туберкульоз і 8 млн. померти.

·         Туберкульоз з множинною лікарською стійкістю збудника - найважливіша проблема. Близько 6 -9% населення або 7000-10000 осіб у світі щорічно захворює на цю форму туберкульозу.

       ВООЗ наполегливо закликає уряди всіх країн звернути увагу на проблему, зробити її одним з пріоритетів охорони здоров'я і фінансувати протитуберкульозні заходи.

    Всесвітній день боротьби з туберкульозом надає унікальну можливість підвищити поінформованість міської громади про тягар туберкульозу та про стан зусиль з його профілактики.

 

Детальніше...
 
ВООЗ проти туберкульозу Друк
Головна сторінка - Пресрелізи
Середа, 07 березня 2012, 10:03

Основні теми звернень ВООЗ до

Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 2012

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5