Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Реконструкція амбулаторій


Реконструкція амбулаторій Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:29

   У четвертому центрі первинної медико-санітарної допомоги за півроку з'являться ще 2 нові амбулаторії. 

0_copy_copy_copy_copy_copy

 

   Приватний сектор навколо шахти "Родіна" віддалений від центральних районів. Тому нова амбулаторія для шести тисяч мешканців вкрай необхіднаю розміститься вона у будівлі по Вулиці Шмаківській,15. На першому поверсі зараз демонтують старе приміщення, іде заміна комунікацій. За проектом заклад має виглядати гарно та добротно. 

 

   Ще одна амбулаторія четвертого центру зводиться за адресою Ювілейна, 8а. Тут медичні послуги сімейних лікарів отримуватимуть близько 10 тис. людей, які проживають навколо в радіусі одного кілометра. Будівельники планують звести прибудову з світлопрониклих конструкцій для зберігання дитячих візочків і зручний пандус для інвалідів на візках.

44

   "Зважаючи на те, що це буде нова, гарна споруда з новою апаратурою, оснащенням і молодими спеціалістами, поліпшиться не лише доступність, але й якість первинної медичної допомоги, - висловила сподівання головний лікар ЦПМСД №4 Анжеліка Логінова, - Кривий Ріг - лідер із розвитку мережі первинної медичної допомоги, обладнанню, кількості молодих спеціалістів. Про це свідчать і наші нагороди".

 

   Виїзна нарада відбулася й у військовому містечку-33. В майбутній амбулаторії роботи тривають з початку листопада.

19

   "Демонтажні роботи вже виконані на 80%, - звітував директор підрядного підприємства Віталій Науменко, - пропаяні транзитні теплоносії, які знаходилися у плачевному стані, виконане утеплення фасаду, заміна вікон. проводяться внутрішні роботи".

   У цьому військовому містечку немає навіть аптечного пункту, а найближчий заклад сімейної медицини знаходиться за 12 км. Через півроку тут буде не лише аптека, а й працюватимуть 5 сімейних лікарів, які надаватимуть медичну допомогу майже дев'яти тисячам мешканців цього та прилеглого мікрорайонів. Половина з них - діти та пенсіонери. 

 

   "Ми продовжуємо роботи зі створення у нас нових амбулаторій, - розповів міський голова Юрій Вілкул, - Початок робіт дещо затримався через те, що майже рік ми домовлялися зі Світовим банком про фінансування. Зараз роботи тривають. Ця амбулаторія має запуститися до 1 травня".