Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> На які штами грипа чекаємо в новому епідсезоні.


На які штами грипа чекаємо в новому епідсезоні. Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 05 жовтня 2017, 09:45
 Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація

  Цього епідемічного сезону, за рекомендацією ВООЗ, вакцини проти грипу включатимуть штами Michigan, Hong Kong та Brisbane.

fluvaccine

  За прогнозами, «Мічіган» може спричинити епідемію грипу з важким перебігом, а кількість хворих може зрости майже на 15%. Найефективнішим засобом захисту від хвороби є щеплення від грипу, зроблене до початку епідсезону.

 

   Багато українців готові дослухатися до порад лікарів та щепитися проти грипу.

 

  Для профілактики грипу в епідемічному сезоні 2017-2018 років в Україні затвердили оновлений штамовий склад 4 вакцин зі штамами вірусу, актуальними для цього сезону.

 

   За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, вакцини проти грипу проходять зміну штамового складу щороку, щоби забезпечити максимальний захист від вірусів, що очікуються саме цього сезону.

 

   Вакцини, перереєстровані в Україні на епідемічний сезон 2017–2018, відповідно до рекомендації ВООЗ, включають штами Michigan, Hong Kong та Brisbane.

 

   Перереєстрацію пройшли такі вакцини:

  • ІНФЛУВАК® (INFLUVAC®) ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ, ПОВЕРХНЕВИЙ АНТИГЕН, ІНАКТИВОВАНА суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл у попередньо наповнених одноразових шприцах № 1 або  № 10, виробник Абботт Біолоджікалз Б.В., Нідерланди;
  • ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН суспензія для ін`єкцій по 0,5 мл (одна доза) у флаконах з ампульного скла № 10 в картонній коробці, виробник Хуалан Біолоджікал Бактерін Ко., Лтд., Китай;
  • ДЖІСІ ФЛЮ / GC FLU ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ (РОЗЩЕПЛЕНИЙ ВІРІОН, ІНАКТИВОВАНИЙ) суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл та 0,25 мл у попередньо наповнених шприцах № 1, № 10, виробник Грін Кросс Корпорейшн, Корея;
  • ВАКСІГРИП / VAXIGRIP СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА суспензія для ін’єкцій по 0,25 мл № 1, № 10 або № 20; по 0,5 мл № 1, № 10, № 20 або № 50 в попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою; по 5 мл (10 доз) у флаконах №1 або №10, виробник Санофі Пастер, Франція.

 

   Наразі ці вакцини проходять експертну оцінку ДУ «Державний експертний центр МОЗ України».

 

   Відповідно до національного законодавства, щеплення проти грипу не входять до національного календаря щеплень, а відтак, вакцини проти грипу не закуповуються за кошти державного бюджету. Вони можуть закуповуватися за кошти місцевих бюджетів чи інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити