Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Прийміть дитину у родину!


Прийміть дитину у родину! Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 28 вересня 2017, 15:15

  30 вересня вітаємо з Днем усиновлення людей, які усиновили дитину. Особлива подяка працівникам дитячих будинків, опікунам, а також членам комісій з усиновлення та інших громадських організацій, які займаються всіма питаннями цієї справи. 

_2_copy
   У Кривому Розі зараз 1979 дітей-сиріт та дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав. Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Усиновлено 28 дітей, з них 25 – українськими громадянами, троє діток з серйозними вадами здоров’я   - іноземцями. Переважна кількість наших сиріт  - це діти старші 12 років. Вона прагнуть батьківської любові та підтримки.

 

   30 вересня о 14 годині на Театральній площі нашого міста відбудеться флеш-моб на підтримку усиновлення. По закінченні усіх учасників запросять до театру на святковий концерт.

   День усиновлення відзначається в Україні з 2009 року. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення. Турбота про дітей, які залишилися без батьківської опіки – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

   З метою підтримки інституту опікунства та усиновлення запроваджено грошову допомогу в разі усиновлення дитини.

 

    Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити