Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Ремонт післяпологового відділення сьомої міської лікарні


Ремонт післяпологового відділення сьомої міської лікарні Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Вівторок, 26 вересня 2017, 17:03

   Комфортні умови з перших днів життя обіцяють створити в післяпологовому відділенні Криворізької міської лікарні №7. За підтримки Північного ГЗК групи "Метінвест" триває ремонт палат.

   "Виконано колосальну роботу, - розповідає заступник головного лікаря з пологовоїдопомоги Олександр Панасенко. - По-перше, замінено проводку та вікна. В кожній палаті буде встановлено боксовані душові кабінки, бойлер, холодильник, мікрохвильову піч".

   На ремонт сьомої міської лікарні Північний ГЗК виділив понад 270 тис. гривнів.

   Торік 170 тис. було виділено на ремонт восьмої, на черзі - допомога дев'ятій міській лікарні.

 

   Генеральний директор Північного ГЗК групи "Метінвест" Павло Тимошенко пообіцяв у поточному році відремонтувати 4 бокси з двома палатами кожен у післяпологовому відділенні сьомої лікарні та підсилити матеріально-технічну базу дев'ятої, де лікують серцево-судинні захворювання мешканців нашого міста. 

   "Добрі умови в палаті позитивно впливають на психологічний стан матерів і на емоційний стан дітей,- розповідає головна акушерка пологового відділення Тетяна Рубцова, - В таких умовах породіллі з немовлятами швидше одужуватимуть та краще себе почуватимуть".

   Довідково:

  У пологовому будинку Криворізької міської лікарні 37 працює 2 пологових відділення на 70 ліжок. Щороку в цьому медичному закладі приймають понад 2000 пологів.