Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Медичні працівники вдосконалювали знання з профілактики неінфекційних захворювань


Медичні працівники вдосконалювали знання з профілактики неінфекційних захворювань Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 22 вересня 2017, 09:41

    20-21 вересня в Криворізькому центрі здоров’я  основний тренінг для медичних працівників первинної медичної допомоги Кривого Рогу та прилеглих сільських районів щодо інтегрованого ведення випадків гіпертензії та діабету проводили обласні тренери: головний лікар Дніпропетровського обласного центру здоров’я Юрій Корягін та клінічний ординатор Дніпропетровської медичної академії МОЗ України Вікторія Василишена. 25 учасників тренігу з Кривого Рогу та прилеглих сільских районів отримали сертифікати.

__copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
   
    На важливості профілактики серцево-судинних захворювань та діабету зосередив увагу головни й лікар Дніпровського центру здоров’я Юрій Корягін.
У програмі дводенного тренінгу були інтерактивні лекції та практичні заняття, організовані за принципом «рівний - рівному». Жвава дискусія розгорнулася під час розгляду клінічних випадків та відпрацювання практичних навичок.
    Спільний проект МОЗ та Бюро ВООЗ в Україні за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва «Неінфекційні захворювання (НІЗ): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» має за мету поліпшення благополуччя людей в Україні за рахунок зниження  захворюваності та смертності внаслідок НІЗ з особливим акцентом на ССЗ.