Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Інсульт - судинна катастрофа


Інсульт - судинна катастрофа Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 21 вересня 2017, 09:40

   У тиждень здоров'я до найбільшого підприємства міста - металургійного комбінату "АрселорМіттал Кривий Ріг" запросили гловного міського невролога, завідуючу цереброваскулярним відділенням Криворізької міської клінічної лікарні №2 Олену Єжеменську. У вщерть заповненій залі відомий лікар блискуче провела навчальне заняття з питань виявлення, діагностики та лікування інсульту для медичних працівників поліклініки комбінату.

1_copy_copy

   Згодом відбулася зустріч з керівниками структурних підрозділів та громадським активом підприємства присвячена профілактиці судинних катастроф. Олена Миколаївна розповіла про фактори ризику інсульту і його перші симптоми.

__copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

  Важливо не давати хворому жодних ліків, вкласти хворого на рівну поверхню та трохи підняти йому голову (підкласти невисоку подушку, сумку або одяг). 

 

   Зменшити ризик розвитку інсульту допомагає правильне харчування, контроль артеріального тиску, відмова від тютну т а алкоголю. Варто регулярно займатися фізкультурою, перевіряти рівень холестерину та цукру в крові та уникати стресів.

   Проходьте диспансерізацію - бережіть здоров'я!