Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> У вересні можна змінити свого сімейного лікаря


У вересні можна змінити свого сімейного лікаря Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 08 вересня 2017, 14:56
   Протягом вересня криворіжці мають можливість змінити свого лікаря, що надає первинну медичну допомогу. У попередні роки нового сімейного лікаря, лікаря-терапевта або педіатра дільничного змінювали до від 0,5% до 1% мешканців, що обслуговуються у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

 

   Найчастіше нового лікаря обирають через переїзд, зміну місця проживання, звільнення попереднього лікаря або через невдоволення обслуговуванням.  

     Самостійно обрати лікаря можливо  з 1 до 30 вересня.

 

   Для цього потрібно  звернутися в амбулаторію, до лікаря якої ви хочете прикріпитися. У кожній амбулаторії розміщено стенди з прізвищами лікарів первинної медичної допомоги та інформацією про них: кількість прикріплених пацієнтів, стаж роботи, кваліфікаційна категорія, відзнаки. Ці дані допоможуть визначитися з лікарем.

 

    Коли вибір буде зроблено, слід заповнити реєстраційну форму. У ній пацієнт має вказати прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце проживання, серію та номер паспорта, наявність дітей. Більш детальну інформацію щодо порядку та можливості зміни лікаря первинної медичної допомоги можливо отримати в адміністрації центрів первинної медико-санітарної допомоги.

 

   Довідково:

  У Кривому Розі функціонує 38 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. В них працюють:  158 лікарів загальної практики – сімейних лікарів, 45 ікарів-педіатрів і 50 дільничних терапевтів.