Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Народжуваність у Кривому Розі


Народжуваність у Кривому Розі Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 20 липня 2017, 00:31

«Щоб обговорювати динаміку народжуваності, важливо знати світові демографічні тенденції та демографічну ситуацію в країні», - пояснює головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Тетяна Желязкова.

 

Screenshot_1

У важкі дев’яності, наприклад, у 1999 році в лікувально-профілактичних закладах міста народилося 5200 немовлят. Згодом у Кривому Розі народжуваність сягнула максимуму в 2012 році – тоді на світ з’явилося майже 9 тис. дітей. У наступні роки – до 2015-го включно народжувалося до 8 тис. дітей на рік. А от у минулому – лише 7200. Тобто маємо спад народжуваності. Батьки вагаються, чи народжувати другу та третю дитину, думають що робити надалі. Безумовно, маємо від’ємний приріст населення, і ця тенденція зберігається, - сім’ї утримуються від народження третьої і навіть другої дитини.

 

Screenshot_2

 

Всі медичні умови для народжень у Кривому Розі створені. Три лікувально-профілактичних заклади надають медичну допомогу під час пологів: перший міський клінічний пологовий будинок, перший в області перинатальний центр та сьома міська лікарня, - в усіх цих закладах впроваджені сучасні передові пренатальні технології. Кожний з них має свою спеціалізацію: перинатальний центр – це, насамперед, недоношені діти та передчасні пологи; перший міський клінічний пологовий будинок – це екстрагенітальна патологія у жінок.

Screenshot_3

 

Усі заклади готові надати необхідну допомогу жінкам і немовлятам. Тільки народжуйте!