Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Відкриття нової амбулаторії


Відкриття нової амбулаторії Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Середа, 21 червня 2017, 09:21

     Напередодні професійного свята медичних працівників  міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул відкрив після капітальної реконструкції Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4 на вулиці Поперечній.

IMG_1062

   В просторому двоповерховому приміщенні площею майже 1,5 тис. метрів обслуговуватимуться 41438 мешканців навколишнього району, в тому числі 6794 дитини. На проведенні капітального ремонту освоєно понад 10 млн. гривень. За віддану працю дякували будівельникам.

   «Якість гарантуємо», - завірив присутніх директор фірми підрядника «Константа» Юрій Радутний.

IMG_1065

   Завідуючий амбулаторією загальної практики-сімейної медицини №3 Юрій Ігнатов з гордістю запрошував гостей до зручної, просторої реєстратури, демонстрував кімнати для очікування пацієнтів, кабінети, денний стаціонар. Амбулаторія повністю укомплектована згідно табеля матеріально-технічного оснащення закладів первинної медичної допомоги. Придбано комп’ютери, ноутбуки, телефони, ваги, холодильники… У розпорядженні медичних працівників сучасне обладнання для обстеження очей та ЛОР-органів, електрокардіографи, стерилізатор, фетальний доплер, пульсоксиметри, гематологічний аналізатор, аналізатор сечі, гемоглобінометр, холестеринометр, апарат Рота, глюкометри тощо. Для медичного обслуговування на дому є автомобіль.

 

   Найдовша відстань до амбулаторії для мешканців району обслуговування наразі 7000 метрів.

 

   «Для забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню заплановано відкриття нових амбулаторій в рамках угоди зі Світовим банком на мікрорайоні Ювілейний,8а, та на вулиці Шмаківській,15, - повідомив Юрій Григорович відкриваючи новий заклад. – Нові амбулаторії наблизять первинну медичну допомогу до осель шістнадцяти тисяч криворіжців. Відстань до амбулаторії для мешканців Саксаганського району зменшиться до 2 км.

IMG_1079_copy

     Відкриття нових закладів надає змогу максимально наблизити надання первинної медичної допомоги до людей, забезпечити виявлення захворювань на ранніх стадіях перебігу, своєчасно проводити профілактичні та лікувальні заходи».

 

    «Мешканці району зможуть записуватись скориставшись телефоном. Запускаємо в тестовому режимі й електронну реєстратуру. Така послуга дозволить пацієнтам побачити на своєму моніторі сітку роботи лікарів, обрати зручний час і заздалегідь записатися на прийом до фахівця. У новому приміщенні в повній готовності чекають на перших пацієнтів 15 кваліфікованих лікарів і 30 медичних сестер, - щиро радіє святу головний лікар ЦПМСД№4 Анжеліка Логінова. – Є й вакансії. Тож запрошуємо на роботу».

 

   Довідково:

  На червневій конференції Всеукраїнської асоціації сімейних лікарів «Первинна медична допомога в Україні: кращі практики сімейної медицини», в якій взяли участь близько тисячі учасників, Криворізький ЦПМСД №4 представляв Дніпропетровську область. Робота центру отримала високу оцінку, - установі присвоєно звання «Заклад доброзичливий до громади».

 

   Організація надання первинної медичної допомоги пацієнтам Кривого Рогу  визнана однією з кращих в Україні.