Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Всеукраїнський флешмоб "Вимагаю медреформу"


Всеукраїнський флешмоб "Вимагаю медреформу" Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Вівторок, 06 червня 2017, 13:20

     Люди з усієї України діляться в мережі своїми історіями про сумний досвід лікування в українських лікарнях, нагадують депутатам про реалії української медицини.

       Щогодини від 67 людей в Україні помирає від різних хвороб. Реформа медицини здатна зупинити частину цих смертей та врятувати тисячі українців.

 

   Пацієнтські організації та активні громадяни Кривого Рогу приєдналися до Всеукраїнського флеш-мобу «Час смерті» о десятій годині 6 червня. 67 учасників флеш-мобу лягли на асфальт, їхні тіла накрили білими простирадлами та обвели крейдою. Ці обриси людських тіл на асфальті перед фасадом міської ради – символічне нагадування депутатам про нагальну потребу реформування галузі.
IMG_1011

    Директор Європейського регіонального бюро ВООЗ д-р Сюзанна Якаб звернулася до Президента України з проханням підтримати урядові законопроекти. Всесвітня організація охорони здоров’я повністю підтримує медичну реформу, яку Міністерство охорони здоров’я разом із Урядом представили на розгляд парламенту. 

 

     Медреформа зараз - це питання нашої з вами безпеки. До кінця сесії депутати мають ухвалити урядові законопроекти та запустити медреформу.