Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> 1 червня – Міжнародний день захисту дітей


1 червня – Міжнародний день захисту дітей Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
П'ятниця, 02 червня 2017, 11:42

Літня пора для медиків та педагогів – час високої відповідальності за здоров’я дітей.

1 червня поздоровлення з Міжнародним днем захисту дітей отримали пацієнти усіх лікувально-профілактичних закладів Кривого Рогу, де перебували діти.

zahistditei1

 

В цей перший літній день стартувала літня програма оздоровлення дітей, у тому числі в пришкільних таборах. Батьки, запрошені на свято, мали можливість побачити, чим займатимуться їхні діти, як їх харчуватимуть. За кошти міського бюджету буде організовано безкоштовне харчування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

zahistditei2

Цього літа для маленьких криворіжців 116 пришкільних таборів відпочинку працюватимуть у дві зміни: з 1 червня по 21 червня та з 26 червня по 14 липня. У 91 таборі забезпечуватиметься дворазове харчування, в 25 таборах – триразове харчування та післяобідній сон.

 

На жорсткому контролі - питання якості харчування. Служба з питань безпеки харчових продуктів контролюватиме додержання затвердженого двотижневого меню. Вже укладені всі договори на завезення продуктів на час роботи таборів.Доброчинні акції, ігри та майстер-класи, продовжились масовими святами у центральних парках усіх районів міста.