Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> Програма "Доступні ліки" в Кривому Розі діє


Програма "Доступні ліки" в Кривому Розі діє Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Вівторок, 11 квітня 2017, 13:28

   З 11 квітня в аптеках міста деякі препарати можна отримати безкоштовно або з невеличкою доплатою. В першу чергу це ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми.  З 11 квітня ці ліки доступні за рецептом лікаря.

2017-04-20_153540

   В Кривому Розі в програмі беруть участь аптеки «Гален», Дніпропетровської медичної академії та «Фармації» - загалом понад 100 аптек.

 

   «Ми виписуємо рецепти хворим при наявності захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету другого типу та астми, - розповіла завідуюча амбулаторією №4 ЦПМСД №6 Вікторія Колесник, - Для отримання рецепту необхідна амбулаторна картка хворого, до якої ми записуємо всі ці рецепти. При собі хворий має мати паспорт а також ідентифікаційний код».

    Рецепт виписують лише на місяць.

  Аптеки, які беруть участь у програмі, позначені наклейкою «Доступні ліки». Препарати в аптеках вже є. Понад 100 тис. хворих на гіпертонією та цукровий діабет мешканців Кривого Рогу зможуть отримувати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою.

 

   «Переважно саме ці три напрямки визначають стан здоров’я населення України. Зважаючи на ціновий безлад, який відбувається на фармацевтичному ринку було прийнято рішення в першу чергу надати реальну допомогу населенню саме за цими напрямками, щоб зменшити захворюваність , смертність та інвалідність», - пояснив заступник начальника управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Олександр Лук’яненко.