Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення -> В Україні може виникнути масштабна епідемія захворюваності на вітряну віспу


В Україні може виникнути масштабна епідемія захворюваності на вітряну віспу Друк
Рейтинг: / 0
НайгіршеНайкраще 
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 20 травня 2013, 10:06
    В сусідній Запорізькій області з початку поточного року зареєстрували 10671 випадок захворюваності на вітряну віспу (відповідний цьогорічний показник на 129,24% більший, ніж у минулому році).

  Лише за квітень поточного року в області зареєстрували 2 тис. 905 випадків захворювання, що майже вдвічі більше, ніж у квітні 2012.

   Показник захворюваності на 100 тис. населення цьогоріч склав 595,85 випадків.

   За словами експертів, найближчим часом в Україні може виникнути масштабна епідемія захворюваності на вітряну віспу. Найбільш ефективним захистом від хвороби є вакцинація.

   Щороку в світі реєструється 80-90 мільйонів випадків вітряної віспи. В Україні щороку хворіє на вітряну віспу 120-150 тис. дітей. Найчастіше захворювання перебігає доброякісно, але в 1 із 50 випадків захворювання спостерігаються ускладнення, серед яких найбільш тяжкими є пневмонія та енцефаліт. Частота енцефаліту, який переважно проявляється церебелярною атаксією, становить близько 1 на 4000 випадків вітряної віспи. Пневмонія може бути як первинної вірусної, так і бактеріальної природи.

 

   Джерело: УНН

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити