Головне меню

Службова інформація

Форма авторизації

Головна сторінка -> Головна сторінка -> Оголошення


Оголошення
Психічне здоров'я на робочому місці Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 09 жовтня 2017, 11:45

   Тема Всесвітнього дня психічного здоров'я-2017 - "Психічне здоров'я на робочому місці". Заходи, які мають бути проведені в цей день мають допомогти

 

• зрозуміти, чому важливим є хороше психічне здоров'я на робочому місці,
• знайти роль, яку ви та ваші менеджери можуть відіграти у виявленні та вирішенні проблем психічного здоров'я на роботі,
• усвідомити та спланувати середньо-довгострокові заходи щодо поліпшення психічного здоров'я на робочих місцях та способи підвищення обізнаності про них.

 

BE_mental_health_01

 •   Близько 450 мільйонів людей у всьому світі страждають на психічні розлади.
 • 10% дітей та молоді мають проблему психічного здоров'я.
 • До 2020 року психічні розлади увійдуть до першої п’ятірки хвороб, які лідируватимуть за кількістю людських працевтрат, пов’язаних з цими захворюваннями. Психічні розлади обженуть у цьому плані навіть серцево-судинні захворювання.
 •   В Україні 1,2 млн. людей (понад 3 % населення) страждає на психічні розлади (інтенсивний показник - 2284,4 на 100тис. населення),  цей показник з кожним роком зростає.
 •  У Кривому Розі станом на 01.10.2017р. зареєстровано 15970 осіб з психічними розладами ( 2504,9 на 100 тис. населення, по Дніпропетровській області - 2429,8).

 

mental-health-banner

 

 •   Принаймні 1 з чотирьох людей має один з психічних розладів щороку.
 •   Тривога та депресія є найпоширенішими психічними проблемами.
 •   Третина чоловіків  відчуває тривогу або знижений настрій. 
 •  З 1981 року частка чоловіків  серед самогубців неухильно зростає: 4 з п’яти самогубців є чоловіками.
 •  Жінки мають на 20 - 40% більше шансів ніж чоловіки  на розвиток проблем із психічним здоров'ям.
 •  У половини жінок з перинатальною формою психічних проблем вони не є ідентифікованими.
 •  56% кадровиків сказали, що вони не будуть нанімать будь-кого з депресією навіть якщо вони будуть найкращими кандидатами на роботу.
 •  9 із 10 людей з проблемами психічного здоров’я відчувають стигму або дискримінацію.
 •   Кожен п'ятий з працівників бере вихідний на роботі через стрес.
 •  Менше половини працівників сказали, що вони відчувають можливим поговорити відкрито з їх лінійним менеджером, якщо вони страждають від стресу.

 

   Цей день дає можливість "всім зацікавленим сторонам, що працюють над проблемами психічного здоров'я, говорити про свою роботу, і що ще потрібно зробити, щоб психічне здоров'я стало реальністю для людей у ​​всьому світі.


   Гарне психічне здоров'я повинно бути пріоритетом для будь-якого бізнесу. З проблемами психічного здоров’я в організаціях можна справлятися як за рахунок прямих інтервенцій, так і системних організаційних змін. Від цього у виграші будуть і роботодавці, й працівники! 

 
Семнір для відповідальних за санітарно-просвітницьку роботу в лікувально-профілактичних закладах Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 09 жовтня 2017, 10:56

   6 жовтня у Криворізькому центрі здоров'я відбувся традиційний семінар для організаторів санітарно-просвітницької роботи в лікувально-профілактичних закладах Кривого Рогу. Йшлося про організацію інформаційно-просвітницьких кампаній з найактуальніших проблем медичного здоров'я: пропаганду грудного вигодовування, профілактику та раннє виявлення раку молочної залози та психічне здоров'я.

 
7 жовтня - Всесвітній день стомованих хворих Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 09 жовтня 2017, 09:43

   Всесвітній день стомованих хворих відзначається щорічно з 2 жовтня 1993 року за ініціативою членів Міжнародної асоціації стомованих пацієнтів під егідою ООН. Зараз цей День проводять в першу суботу жовтня. Міжнародна асоціація стомованих пацієнтів координує діяльність всіх організацій пацієнтів зі стомою.

 
Сімейні лікарі Кривого Рогу та лікарі-педіатри вдосконалювали знання з профілактики та діагностики о Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 09 жовтня 2017, 09:12

    5 жовтня на базі Криворізького онкологічного диспансеру головним спеціалістом управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Тетяною Желязковою організовано та проведено семінар для медичних працівників первинної ланки – сімейних лікарів і лікарів-педіатрів з питань профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань у дітей.

7

   Метою заходу було сприяння реалізації державної політики у дотриманні прав дітей на охорону здоров'я щодо забезпечення всебічної допомоги дітям з онкологічними та гематологічними захворюваннями, підвищення рівня довготривалого виживання, якості життя та повноцінної інтеграції цих дітей у суспільство.

 

 
На які штами грипа чекаємо в новому епідсезоні. Друк
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 05 жовтня 2017, 09:45
 Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу — щорічна вакцинація

  Цього епідемічного сезону, за рекомендацією ВООЗ, вакцини проти грипу включатимуть штами Michigan, Hong Kong та Brisbane.

fluvaccine

  За прогнозами, «Мічіган» може спричинити епідемію грипу з важким перебігом, а кількість хворих може зрости майже на 15%. Найефективнішим засобом захисту від хвороби є щеплення від грипу, зроблене до початку епідсезону.

 

 
Як попередити серцевщ-судинні захворювання Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 02 жовтня 2017, 10:58

   Що потрібно знати, щоби потурбуватися про здоров’я свого серця і попередити серйозні проблеми?

 c7

 

 
29 вересня - Всесвітній день серця Друк
Головна сторінка - Оголошення
Понеділок, 02 жовтня 2017, 09:26

   Серцево-судинні захворювання є причиною 67% усіх смертей українців. Ця страшна статистика говорить про те, що маємо бути більш уважними до себе. Про це йшлося на зустрічі місцевих ЗМІ з лікарями-кардіологами Криворізької міської лікарні №9 у Всесвітній день серця.

c0_copy

 
Прийміть дитину у родину! Друк
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 28 вересня 2017, 15:15

  30 вересня вітаємо з Днем усиновлення людей, які усиновили дитину. Особлива подяка працівникам дитячих будинків, опікунам, а також членам комісій з усиновлення та інших громадських організацій, які займаються всіма питаннями цієї справи. 

_2_copy
   У Кривому Розі зараз 1979 дітей-сиріт та дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав. Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Усиновлено 28 дітей, з них 25 – українськими громадянами, троє діток з серйозними вадами здоров’я   - іноземцями. Переважна кількість наших сиріт  - це діти старші 12 років. Вона прагнуть батьківської любові та підтримки.

 
28 вересня - Всесвітній день боротьби зі сказом Друк
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 28 вересня 2017, 14:40

   Сказ є інфекційною вірусною хворобою, яка після появи клінічних симптомів майже завжди закінчується смертельним результатом. У майже 99% випадків передача вірусу сказу людям походить від домашніх собак. При цьому сказ може вражати і домашніх, і диких тварин. Інфекція передається людям через укуси або подряпини, зазвичай за допомогою слини.

      Сказу можна запобігти за допомогою вакцинації. 

__copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

    Щороку більше 15 мільйонів людей у всьому світі проходять вакцинацію після укусу. Це дозволяє запобігти сотням тисяч смертей від сказу щорічно.

 

 
Засідання мединої ради Друк
Головна сторінка - Оголошення
Четвер, 28 вересня 2017, 12:02

   На вересневому засіданні міської медичної ради багато уваги було приділено удосконаленню реабілітації учасників АТО та розгляду епідеміологічної ситуації  з ВІЛ/СНІД.

 

   Лікар-епідеміолог Криворізького центру профілактики та боротьби зі СНІД Іван Самко доповів про стан захворюваності на ВІЛ / СНІД.

_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 129