Три криворізькі лікарні отримали нове медичне обладнання

Три криворізькі лікарні отримали чергову благодійну допомогу, – медичне обладнання, необхідне в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Це сучасний пересувний рентген-апарат і монітори контролю самопочуття пацієнта. Серед іншого в гуманітарному вантажі – захисні комбінезони для медиків.

Допомога для сьомої, восьмої та інфекційної лікарень від групи “Нафтогаз” майже на 5 млн гривень надійшла в рамках національної кампанї протидї коронаврусу.

Заступник директора філії НАК “Нафтогаз Україна” Андрій Богданов зазначив: ” Це медичне обладнання дасть додатковий медичний ефект у зупинці цього ворога. Таке сучасне дороговартісне обладнання складно якісно та швидко закупити державним установам. Тому ми прийшли на допомогу”.

У вантажвці з гумантарною допомогою понад півтисячі захисних комбнезонів для медиків восьмої лікарні та по чотири монітори для контролю стану пацієнтів для кожної опорної лікарні. Вони дозволяють аналізувати такі показники: артеріальний тиск, кількість серцевих скорочень і частоту дихання. Медики кажуть, що в сучасних умовах таке обладнання вкрай необхідне.

“Ці монітори зменшують навантаження на лікаря, який може не приділяти увагу одній дитині, а дивитися за кількома дітьми одночасно та, в разі необхідності, зможе вчасно вдреагувати на якісь зміни”, – радіє отриманню нових моніторів медичний директор з медичної допомоги восьмої міської лікарні Ярослав Войтенко.

Інфекційна лікарня отримала новітній рентген-апарат.

Переваги нового апарату пояснює в. о. головного лікаря Криворзької інфекційної лікарні Олена Партоєва: “Пересувний рентген-апарат нового покоління дозволить нам обстежувати пацієнтів не виходячи з реанімаційного відділення”.

Для Криворізької інфекцйної лікарні це вже другий такий рентген-апарат. Утім, кажуть лікарі, в умовах очкування на нову хвилю коронавірусу запас мцності не завадить.

Джерело: ТРК “Рудана”