Президент України підписав закон про штрафи за перебування без маски у громадських місцях

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає запровадження штрафів за неносіння захисних масок у громадських будівлях, спорудах та транспорті.

Максим Степанов висловив вдячність Президенту України та парламенту за підтримку цього документа, зазначивши, що в Україні стрімко зростає кількість хворих на COVID-19, і дотримання протиепідемічних правил наразі має неабияке значення.

“Наша команда в міністерстві дуже довго наполягала на введенні штрафів за неносіння маски у публічних місцях, адже це не забаганка ВООЗ, МОЗ, Президента, Прем‘єр-міністра чи моя особиста. Маска — це єдиний шлях захистити здоров‘я: своє та своїх близьких.
Дуже вдячний Президенту та Верховній Раді за це рішення.  Адже кількість нових випадків за останню добу вже становить понад 13 тисяч”, — наголосив Міністр Максим Степанов.

Верховна Рада 6 листопада прийняла за основу та в цілому закон, який передбачає посилення відповідальності за перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без захисних масок — від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: МОЗ України