Місто отримало сучасне обладнання для обстеження легень!!!

Криворізька інфекційна лікарня визнана базовою для лікування пацієнтів на коронавірусну інфекцію COVID-19. З початку пандемії місто та підприємці намагаються максимально забезпечити лікарні міста усім необхідним для боротьби з інфекцією, приділяючи особливу увагу опорним лікарням.

Сьогодні інфекційна лікарня отримує чергову допомогу, з спеціального фонду за рахунок коштів обласного бюджету  придбано сканер ультрозвуковий діагностичний ННМ70А  та  мобільну рентген систему ІМАХ1600V. Вона дозволить вчасно оцінювати стан тканин легень не переміщаючи пацієнта, та надати  спеціалізовану точну медичну допомогу в період пандемії.  

З початку боротьби з коронавірусом за кошти виділені УОЗ КМР на боротьбу з COVID-19 , вже було придбано: засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, водонагрівачі, системи для прибирання Vertop Aquva , реціркулятори, стерилізатор паровий, холодильники, електрокардіограф, дефібрилятор, будівельні матеріали для поточного ремонту, рамки РД – 8 у кількості 3 штук, напівавтоматичний імуноферментний аналізатор.

З резервного фонду міста були виділені кошти на придбання: апаратів штучної вентиляції легень ( 24 ), системи моніторингу фізіологічних показників ( 10 ), дозатори автоматичні ( 10 ) , насос інфузійний МР- 30 /інфузомат,  ліжка реанімаційні з електроприводом ( 6 ), швидких тестів для діагностування коронавірусу COVID-19 , лікарські засоби на подолання  COVID інфекції, набори  для  забору  матеріалів  та  пробірки  типу« еппендорф» ,  аквадистилятор ДЕ-20, засоби індивідуального захисту.

Матеріальні цінності, які надійшли з ДОЗ ДОДА на боротьбу з COVID-19: : апарати штучної вентиляції легень ( 2 ), кисневий концентратор, пульсоксіметри  ( 35 ), сканер ультразвуковий діагностичний ( 2 ), мобільна ренген система , засоби індивідуальюного захисту, швидкі тести для діагностування коронавірусу COVID-19.