Криворізьки медики отримали апарати ШВЛ та автомобіль від “АрселорМіттал”

Підприємство передало три сучасних апарати штучної вентиляції легень для Криворізької інфекційної лікарні № 1. Це обладнання використовують в умовах реанімації при наявності дихальної недостатності у пацієнтів. На закупівлю цих апаратів компанія направила понад 2 мільйони гривень.

Колективу інфекційної лікарні передали й новий легковий автомобіль для обслуговування пацієнтів вдома та для оперативної доставки проб у лабораторії Дніпра.

«Особлива цінність цих апаратів ШВЛ у тому, що вони мають інтелектуальний режим роботи, дозволяють підлаштуватися до природного дихання пацієнта. Це дозволяє забезпечити пацієнту максимальний комфорт, мінімізувати ускладнення та зробити штучну вентиляцію легень дійсно ефективною», – зазначила в.о. директора Криворізької інфекційки Олена Партоєва.

 

Благодійна допомога – результат тривалої програми соціального партнерства між металургійним підприємством та міською владою.

 

«За рахунок міського бюджету, ми закупили 24 таких апарати. Але мало їх ніколи не буває, бо, як кажуть, прийде друга хвиля, і ми її повинні зустріти у всеозброєнні, тому ці апарати будуть дуже необхідні», – наголосив міський голова Юрій Вілкул.

Джерело: ТРК “Рудана”