Twitter запускає новий функціонал для боротьби з дезінформацією про вакцинах проти кору

Картинки по запросу фото  Twitter Дел Харві

Оскільки спалахи кору в різних країнах лише поглиблюються, Twitter впроваджує нові пошукові інструменти, покликані допомогти користувачам знайти надійні ресурси про вакцини.

Нововведення також має на увазі видалення пошукових термінів, які можуть привести користувачів до неправдивої інформації.

Картинки по запросу фото  Twitter Дел Ð¥Ð°Ñ€Ð²Ñ–Віце-президент Twitter з питань довіри і безпеки Дел Харві написала в блозі: «У Twitter ми розуміємо важливість вакцин в профілактиці захворювань і хвороб і усвідомлюємо роль, яку відіграє Twitter в поширенні важливої ​​публічної інформації про охорону здоров’я. Ми вважаємо, що важливо допомогти людям знайти надійну інформацію, яка допоможе поліпшити їх здоров’я і благополуччя ».

Тепер при необхідності пошуку вакцин в Twitter, користувач побачить лінк, який перенаправляє його на ресурси інформаційних партнерів сервісу. У США це Vaccines.gov.

Джерело: twitter.com

 

Крім США інформаційні інструменти будуть доступні в Канаді, Великобританії, Бразилії, Кореї, Японії, Індонезії, Сінгапурі та Латинській Америці.

За словами Харві нові інструменти Twitter по вакцинам схожі з раніше запущеними для попередження та запобігання самогубствам. Компанія планує випустити аналогічні функції для вирішення інших проблем у сфері охорони здоров’я вже найближчими місяцями.