Ремонт амбулаторії на вулиці Тільги

Наприкінці квітня в місті з’явиться ще одна сучасна амбулаторія. Вона обслуговуватиме близько 18 тисяч мешканців Довгинцівського та Металургійного районів. До кінця року в Кривому Розі планують відкрити ще 6 амбулаторій загальної практики/ сімейної медицини.

 

У приміщенні колишньої поліклініки другої дитячої лікарні тривають ремонтні роботи. Будівельники працюють з подвійною енергією, адже націлені на результат. Сучасна амбулаторія за рівнем комфорту та якості послуг відповідатиме категорії “п’ятизіркова”. Таке поняття нещодавно запровадила Національна служба охорони здоров’я України.

“Люди отримують більш комфортний доступ до сімейних лікарів, – радіє міський голова Юрій Вілкул, – з усіма необхідними послугами: прийом лікаря, денний стаціонар. Тут буде прийом лікарів з усіх напрямків. Абсолютно всі зручності для наших місцян будуть у цій амбулаторії”.

“У першу чергу йе стосуватиметься людей з обмеженими можливостями, – розповідає в.о. головного лікаря ЦПМСД №5 Анастасія Кузнєцова, – зроблено пандус за всіма нормама, буде виведено стоянку, на першому поверсі обладнано туалет для немобільних людей, є кабінет зі спеціальним обладнанням для зручного прийому немобільних пацієнтів. Подальше підвищення комфортності, – це створення рецепшену замість регістратури”.

П’ятизірковість передбачає улаштування в приміщенні зони для гри з мультимедійними дошками та наявність кулерів з водою. На сьогодня готовність внутрішнього оздоблення – 90%.

Є ще певний обсяг робіт на подвір’ї амбулаторії. “Чекаємо на закінчення  прокладання електрокабелю, – повідомив директор підрядної організації Дмитро Іваньков, – закінчуємо асфальтування та благоустрій”.

На третьому поверсі амбулаторії працюватиме коонсультаційний центр другої дитячої лікарні. Тут прийматимуть вузькі спеціалісти.

Відкриють четверту амбулаторію по вулиці Степана Тільги наприкінці квітня. В цьому році планують завершити роботи ще в шести закладах первинної медицини.