Продуктові набори для хворих на туберкульоз

В Кривому Розі розпочато роздачу продуктових наборів клієнтам Мережі, хворим на туберкульоз, які знаходяться на медико-соціальному супроводженні нашої організації та перебувають на амбулаторному етапі лікування.

Світлина від БО "БТ "Мережа" м. Кривий Ріг".«Продуктовий набір надається безкоштовно клієнтам, що перебувають на обліку та соціальному супроводженні в «Мережі». Кошти на це передбачені в проекті, що реалізується за підтримки Міжнародного Глобального фонду Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

«Зокрема, проектом передбачена підтримка людей, хворих на туберкульоз, яким для одужання, крім регулярного прийому ліків, важливо ще й повноцінне харчування. Саме для цього й надається допомога у вигляді продуктового набору», – зазначив керівник туберкульозного напрямку проекту Ігор Севенко.

Через систему електронних закупівель для криворізьких клієнтів «Мережі» було придбано 700 продуктових наборів, вартість одного набору – трохи більше 160 грн.

Зараз розпочався перший етап розповсюдження продуктової допомоги – про те, де й коли вони можуть отримати свої набори, хворим людям повідомляють їх соціальні супроводжуючі від «Мережі».

Крім криворіжців, продуктові набори також отримають хворі на туберкульоз клієнти «Мережі» у П’ятихатському, Жовтоводському, Апостолівському, Широківському, Криничанському, Петриківському, Солонянському, Нікопольському, Царичанському, Покровському та Марганецькому районах Дніпропетровської області.