Новий ангіограф для Криворізької міської клінічної лікарні №2

Ремонтні роботи киплять у “тисячці”. У другій міськлікарні розмістять сучасний аніограф для рентгенівського обстеження кровоносних судин. Цей апарат допоможе рятувати життя пацієнтів та поліпшити для них прогноз на майбутнє – зменшити інвалідізацію, дати можливість повертатися до праці та жити нормальним життям.

Загалом на розвиток лікувальних закладів вторинного рівня у міському бюджеті передбачено 50 мільйонів гривень. Кошти будуть направлені на проведення капітальних ремонтів в інфекційній, другій та десятій лікарнях. Процес встановлення аніографу проінспектував міський голова Юрій Григорович Вілкул. 

Деякий час знадобиться для капітального ремонту приміщення під новий ангіограф. Замінено вікна та встановлено металопластикові двері. Третину робіт вже виконали. Попри подальші корективи проекту та проходження експертизи термін здачі об’єкту залишається незмінним.

“Серцево-судинна патологія на першому місці у нас. Це інсульти та інфаркти. – нагадав Юрій Вілкул, – Тому ангіограф тут є необхідним. Зараз ми займаємося його установкою, щоб можна було надавати медичні послуги жителям нашого міста на найвищому рівні”.

На встановлення ангіографу та ремонт приміщення для нього з міського бюджета виділять понад 4,5 млн грн.

“Встановлює його місто, хоча отримували ангіограф, коли лікарня перебувала у власності області, – пояснив начальник управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко. – Гроші на проектування, на встановлення, на капітальний ремонт виділено з місцевого бюджету. Для міста це важливо ті потрібно, – це здоров’я наших криворіжців”.

У арсеналі другої міської клінічної лікарні це вже другий апарат для рентгенівського обстеження судин.