Криворізький центр передового досвіду розпочинає роботу

У цьому році 15 центрів первинної допомоги по всій країні стануть “centers of excellence” – центрами передового досвіду.

Це означає, що якщо у когось будуть питання про те, як працювати в умовах реформи та як досягати успіху в новій системі – більше не треба писати листи до МОЗу або НСЗУ. Треба просто поїхати, подивитися та запитати у колег, як їм вдалося подолати проблеми.

До Києва на першу зустріч з’їхалися команди 15 центрів. Серед п’ятнадцяти найкращих і криворіжці.  Протягом 2019 року команди навчатимуться та працюватимуть, щоб стати передовими медзакладами. 

Світлина від Павла Ковтонюка.

У Києві відбувається установча зустріч центрів передового досвіду первинної медичної допомоги. В заході приймають участь заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, голова Національної служби здоров’я Олег Петренко, керівник Бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт, представники команд 15 майбутніх Центрів передового досвіду по всій Україні та представники Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.


Завдяки проекту USAID з підтримки медреформи у них будуть гранти на розвиток та технічна підтримка. 
Центри передового досвіду мають стати осередками здорового глузду та нових підходів до управління. 

 

“Починаємо. Це важливий крок для Кривиго Рогу. В нашому місті багато зроблено в медицині для покращення медичної допомоги. За роки існування так званої “первинки” розширювалась і продовжує розширюватись мережа амбулаторій, вдосконалювалась і продовжує вдосконалюватись їх оснащеність, за останній рік покращилось фінансування первинної ланки, – поділилася враженнями головний лікар ЦПМСД №4 Анжеліка Логінова. – Не зупиняймося! Настав час ділитись досвідом. Ми розпочинаємо наш нелегкий шлях, як Криворізький центр передового досвіду. Ми того варті, – Кривий Ріг того вартий!” 

Світлина від Центр первинної медико-санітарної допомоги 4.