Відновила роботу радонова водолікарня

Після нетривалої перерви, пов’язаної з ремонтом обладнання, відновила роботу радонова водолікарня. Тож пацієнти знову мають можливість лікуватись цілющим радоном.
Трохи більше місяця лікарня не могла приймати пацієнтів, – оновлювали насосний комплекс, без якого лікувальні процедури неможливі. Зараз глибинний насос закачує радонову воду з пласту на 70-метровому рівні. Завдяки цьому щоденно для процедур подається тільки свіжа рідина, підігріта до 37 градусів за Цельсієм.

“Радон має властивість випаровуватись, – нагадує в.о. головного лікаря Криворізької міської лікарні № 11 Ірина Грищенко, – Радонова водичка на протязі двох годин втрачає свої лікувальні властивості. Щокварталу воду досліджують на мікробіологічні маркери, кожні півроку  – її хімічний склад”.

Місцевий пласт радонової води унікальний невеликим вмістом радону. Тому терапія проходить без побічних наслідків. Під час водних процедур радон потрапляє крізь шкіру до загального кровотоку й з ним – до проблемних ділянок в організмі. Це дає приголомшливі результати у лікуванні багатьох хвороб шкіри, гінекологічних, нервової системи та опрно-рухового апарату.

“Досягнення позитивного результату лікування відбувається в 96% випадків, – пишається Ірина Геращенко, – Зараз ми тісно співпрацюємо із опіковими центрами. Пластичні та опікові хірурги побачили, що заживання опіків відбувається значно швидше з меншою кількістю келоїдних рубців”. Після опікових центрів радонові ванни поставили на ноги більше 300 учасників бойових дій. Всього за останні 7 років після капітального ремонту та переоснащення у водолікарні пролікувались понад 12,5 тис. пацієнтів – мешканців Кривого Рогу та інших регіонів.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=0kAhjFc6rz8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR00XBl83OdPbON1pLcgCpRK7SqgyZkkL9ispFeW5vp3Uj9ycCx4W0QdrJI