Відкрито нову амбулаторію

В місті триває робота з подальшого розвитку мережі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. 22 грудня в селищі Ілліча по вул.Шиферна, відкрито чергову амбулаторію. Це стало можливим завдяки зусиллям міської влади, депутатів обласної ради та районної влади, зокрема депутата Криворізької міської ради Ляденка Олега Васильовича та депутата Металургійної районної у місті ради Носика Сергія Олексійовича. 

Світлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради.

 

 

Відкриття амбулаторії максимально наближує надання медичної допомоги, сприяє її доступності та підвищенню якості медичних послуг.

До криворіжців звернувся начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко: ” Щиро вітаю мешканців селища! Реформа, яка проводиться, взагалі не передбачає відкриття амбулаторій для такої кількості пацієнтів. Але в нашому місті реформу треба робити для людей. Декілька років тому міський голова дав слово мешканцям селища, що амбулаторія буде. І от вона є. Сучасна, обладнана за стандартами Світового банку. Третя в області з цього проекту та знову в Кривому Розі. Дякую усім, хто по-справжньому цього прагнув. І велика подяка тим, хто вірив, сподівався та чекав, – вам шановні криворіжці! Будьте здорові!”

Світлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради. Відкриття амбулаторії максимально наближує надання медичної допомоги, сприяє її доступності та підвищенню якості медичних послуг.

Світлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради.

Світлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Управління охорони здоров'я виконкому Криворізької міської ради.