Професійні діалоги про вакцинацію для медичних працівників

Запрошуємо медичних працівників, які бажають оновити знання з вакцинопрофілактики, до участі в серії вебінарів «Професійні діалоги про вакцинацію» для медичних працівників із Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Луганської, Донецької областей 27 січня з 14.00 — 16.00 годин.

Програма вебінарів:

 

  1.  Сучасний стан підготовки України до вакцинації від Covid-19 (Олександр Заіка, лікар-епідеміолог, Завідувач відділу імунізації, Керівник національної програми імунізації, Центр громадського здоров’я МОЗ України
  2.   Вакцини від COVID-19 (Федір Лапій, Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, Голова Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики
  3.   Запитання-відповіді (інтерактив з аудиторією). Модератор — Ірина Волошина, PhD, лікар, член правління ГО «Академія сімейної медицини України» та ГО «Батьки за вакцинацію»

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://zoom.us/j/2575374705

Ідентифікатор конференції: 257 537 4705
Є запитання? Пишіть на пошту info@bzv.org.ua!
Вебінари проводитимуться в рамках проекту «Професійні діалоги про вакцинацію», ініційованого ГО «Батьки за вакцинацію», за сприяння ДУ «ЦГЗ МОЗ України». Проект здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».
Джерело: Центр громадського здоров’я України