13 жовтня відбудеться вебінар НСЗУ на тему “Робота мобільних мультидисциплінарних команд з охорони психічного здоров’я в рамках Програми медичних гарантій 2021”

Фахівці поділяться своїм баченням та рекомендаціями щодо впровадження мультидисциплінарних команд з охорони психічного здоров’я, розкажуть про реалізацію державної політики щодо впровадження мобільних мультидисциплінарних команд, обговорять стандарти роботи мобільних мультидисциплінарних команд з охорони психічного здоров’я та практичні результатати пілотного проекту впровадження мобільних мультидисциплінарних команд із охорони психічного здоров’я.
Вебінар буде корисним для керівників та медичного персоналу закладів, що надають психіатричну допомогу.

Спікери:
Аліса Ладик-Бризгалова – спеціалістка із психічного здоров’я Бюро ВООЗ в Україні
Ганна Свереда – головна спеціалістка відділу розробки програми медичних гарантій управління фінансових гарантій медичного обслуговування Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ
Ірина Пінчук – директорка Інституту психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, віце-президентка ГО «Асоціація психіатрів України».
Юрій Смаль – в. о. директора КНП “Обласна клінічна психіатрична лікарня м. Слов’янськ”.
Олексій Костюченков – керівник мобільної команди з надання психіатричної допомоги.
Початок о 14:00, тривалість – 2 год.

Спікери виступатимуть по 10 хв, після цього заплановане обговорення на 1,5 год.

Посилання на реєстрацію в онлайн вебінарі: https://cutt.ly/jgtNcub
Посилання на онлайн трансляцію: https://cutt.ly/1gtNvvd
Учасники зможуть поставити свої запитання і отримати на них відповіді, як безпосередньо в рамках вебінару, так і під прямою трансляцією у YouTube.
Просимо врахувати, що через обмежену кількість місць для учасників онлайн вебінару, ми проводимо онлайн трансляцію в живому режимі на нашому YouTube каналі.

Звертаємо вашу увагу, що лише зареєстровані учасники отримають інформаційні матеріали за підсумками серії навчальних вебінарів.
Трансляції вебінарів на YouTube каналі НСЗУ можна дивитися без реєстрації. Записи вебінарів будуть доступні у розділі “НСЗУ пояснює”.

Серію навчальних семінарів створено у співпраці НСЗУ та проєкту

USAID Ukraine – USAID Україна

«Підтримка реформи системи охорони здоров‘я».