Підготовка до укладення договорів про медичне обслуговування населення з НСЗУ на фінальному етапі

Найближчим часом з‘явиться оголошення про укладення таких договорів та розпочнеться подання пропозицій. Цей час варто використати для того, аби перевірити, чи є у вас все необхідне для подання пропозицій. А саме:

● Заклад автономізований. Тобто організаційно-правова форма вашого закладу – комунальне підприємство і про це зазначено в Єдиному державному реєстрі (ЄДР).

● Ваш заклад має рахунок в державному або приватному банку (зверніть увагу – це не рахунок в органах Державної казначейської служби, а саме рахунок в банку), на який надходитимуть кошти від НСЗУ за договором. Номер рахунку необхідно зазначати за стандартом IBAN.

● У вас є комп’ютери, підключені до мережі інтернет.

● У вас є електронна медична інформаційна система (МІС), одна з тих, які підключені до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я (далі – ЕСОЗ).

● Ваш заклад зареєстрований в ЕСОЗ та верифікований НСЗУ. Заклад буде верифікований НСЗУ тільки за умови подання достовірної та актуальної інформації. В іншому випадку ви отримаєте інструкції з виправлення помилок. Дотримуйтесь цих інструкцій.

Важливо! Якщо дані про заклад в ЕСОЗ внесено некоректно чи не в повному обсязі, заклад не пройде перевірку на платформі SmartTender і подати пропозицію буде неможливо.

Світлина від НСЗУ Національна служба здоров'я України.

 

● Ваш підрядник (у разі наявності відповідного договору) зареєстрований в ЕСОЗ.

● Керівник закладу має кваліфікований електронний підпис працівника закладу (КЕП, раніше ЕЦП). За відсутності керівника на час подання пропозиції та (або) підписання договору, КЕП має бути в особи, уповноваженої на подання пропозиції та підписання договору з НСЗУ.

● Ви підготували документи, які є джерелом інформації для подання пропозиції, а саме:

○ Статут закладу;

○ Ліцензія на здійснення господарської діяльності з медичної практики, залежно від того, коли ваш заклад отримав ліцензію, це може бути:

■ ліцензія на бланку, якщо документ отримали до 1 січня 2017 року;
■ або наказ МОЗ, якщо ліцензію отримали після 1 січня 2017 року.

○ Довідка з банку (вам буде потрібно ввести номер IBAN вашого банківського рахунку)

○ Договори з вашими підрядниками – іншими закладами охорони здоров’я, які надають медичні послуги пацієнтам вашого закладу.

○ Табель матеріально технічного оснащення вашого закладу (вам буде потрібен перелік основного діагностичного та іншого медичного обладнання).

○ Статистичні форми:

■ форма 20 (кількість операцій, проведених у стаціонарних умовах у 2018 році, кількість оперованих хворих у стаціонарних умовах у 2018 році);
■ форма 21;
■ форма 21а.

Оголошення про початок прийому пропозицій з’явиться на сайті НСЗУ. Про це ми також повідомимо на сторінці у фейсбуці. Стежте за нашими офіційними каналами інформації.

Джерело: НСЗУ