Навчальні вебінари з питань фінансування закладів охорони здоров’я

До уваги власників, керівників та економістів медичних закладів: наступного тижня відбудуться три навчальні вебінари НСЗУ з питань фінансування закладів охорони здоров’я.

14, 15 та 18 вересня – відбудуться вебінари з міжнародної методики оцінки витрат в охороні здоров’я, планування доходу та залучення додаткових фінансів.

Спікером усіх вебінарів виступить незалежний консультант, старший радник Агенції розвитку охорони здоров’я, національний тренер з впровадження A-DRG Володимир Івчук.

У понеділок – 14 вересня – відбудеться вебінар за темою «Міжнародна методика оцінки затрат в охороні здоров’я (Cost accounting)». Учасникам розкажуть про методику аналізу затрат, комбінацію підходів і варіанти її застосування, а також про навички використання результатів аналізу витрат для фінансового аналізу закладу і розрахунку вартості медичних послуг.

Початок о 15:00, тривалість – 2 год.

Посилання на реєстрацію в онлайн вебінарі: https://bit.ly/32jbcPB

Посилання на онлайн трансляцію: https://bit.ly/3hm53q2

У вівторок – 15 вересня – вебінар за темою “Планування доходу закладу в умовах ДСГ-моделі (постанова КМУ №65). Можливості ДСГ-моделі для економічного аналізу закладу”. Учасники дізнаються про планування доходу в умовах фінансування на основі ДСГ, принципи розрахунку НСЗУ вартості договорів за пакетами медичних гарантій та можливості системи ДСГ для фінансового та економічного аналізу.

Початок о 15:00, тривалість – 2 год.

Посилання на реєстрацію в онлайн вебінарі: https://bit.ly/32kH2ve

Посилання на онлайн трансляцію: https://bit.ly/2Fs7x94

У четвер – 18 вересня – вебінар за темою “Залучення додаткових джерел фінансування госпітальної мережі”. Учасники дізнаються про можливість додаткового фінансування для оснащення лікарень та вимоги до його отримання, приватно-державне партнерство як додаткове джерело інвестицій та основні етапи для підготовки інвестиційного проекту та вимоги до нього.

Початок о 15:00, тривалість – 2 год.

Посилання на реєстрацію в онлайн вебінарі: https://bit.ly/3hl8WvJ

Посилання на онлайн трансляцію: https://bit.ly/2Fot9TW

Учасники зможуть поставити свої запитання і отримати на них відповіді, як безпосередньо в рамках вебінару, так і під прямою трансляцією у YouTube.

Просимо врахувати, що через обмежену кількість місць для учасників онлайн вебінару, ми проводимо онлайн трансляцію в живому режимі на нашому YouTube каналі.

Також звертаємо вашу увагу, що лише зареєстровані учасники отримають інформаційні матеріали за підсумками серії навчальних вебінарів.

Трансляції вебінарів на YouTube каналі НСЗУ можна дивитися без реєстрації. Записи вебінарів будуть доступні у розділі “НСЗУ пояснює”.

Серію навчальних семінарів створено у співпраці НСЗУ та проєкта USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка реформи системи охорони здоров‘я».