Академічна школа педіатрів

Асоціація педіатрів України,  Дніпропетровська медична академія та управління охорони здоров’я Криворізької міської ради 26 березня у рамках безперервного професійного розвитку педіатра та сімейного лікаря провели науково-практичну конференцію “Актуальні питання сучасної педіатрії”.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися головний спеціаліст управління охорони здоров’я Кривоірзької міської ради Желязкова Т.Л., головний лікар Кривоірзької міської клінічної лікарня №8 Мельниченко В.В. та голова Асоціації педіатрів України Дніпропетровської  області, д.мед.н., професор Больбот Ю.К.

 

На конференції розглянуто питання успішного лікування ГРВІ та бронхітів у дітей, корекції рівнів вітаміну D та заліза, правила вигодовування, проблеми травлення та дисплазії сполучної тканини, особливості діагностики та лікування отиту й практичні аспекти аускультації.

Після лекцій та жвавої дискусії учасники конференції отримали сертифікати для присвоєння / підтвердження лікарської кваліфікацційної категорії.