Вакцинація – запорука здорового майбутнього

с01.11.2019 об 11.00 на базі Центру надання адміністративних послуг «Віза» управлінням охорони здоров’я буде проведено захід на тему: «Вакцинація – запорука здорового майбутнього». Мета заходу – підвищення поінформованості відвідувачів Центру надання адміністративних послуг стосовно питань імунопрофілактики. У якості доповідача запрошена провідний фахівець, заступник головного лікаря  з питань охорони материнства та дитинства комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» КМР Шапкаріна Оксана Володимирівна.

Актуальність теми:  цього року в Україні вже зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них  – 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом “дифтерія” зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки – в Києві та один у Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

В Україні вкрай низький рівень охоплення щепленнями від цієї інфекції: вакциновані лише 59% дітей до року, дорослих – 52,3%.

У лікувальних закладах Кривого Рогу є безоплатні та якісні вакцини для щеплень. Безоплатне щеплення від дифтерії можна отримати звернувшись до педіатра, терапевта чи сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація.

В.о. начальника

Олександр Лук’яненко